Warning: array_change_key_case() expects parameter 1 to be array, integer given in /var/www/napoli/data/www/napoli.ua/modules/lavacustom/lavacustom.php on line 3243

Warning: array_change_key_case() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/napoli/data/www/napoli.ua/modules/lavacustom/lavacustom.php on line 3243

Warning: array_change_key_case() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/napoli/data/www/napoli.ua/modules/lavacustom/lavacustom.php on line 3243

Warning: array_change_key_case() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/napoli/data/www/napoli.ua/modules/lavacustom/lavacustom.php on line 3243
shopping_cart Кошик: 0

Знайдено товарів: 16.

Сортувати за:
Показати 1-16 з 16 товарів

Хамон


Хамон – це одна з найвідоміших іспанських страв, яка входить до списку улюблених делікатесів багатьох гурманів по всьому світу. Це повітряно-сушена ніжка свині, просочена ароматними спеціями та сіллю. Хамон є головним героєм багатьох кулінарних програм та окрасою столів на різних заходах. Він відомий своїм неповторним смаком, ароматом та традиціями, пов`язаними з його виробництвом. Сьогодні дуже популярна ніжка хамону, хамон прошуто та інші іспанські м`ясні вироби. У цій статті розберемося з особливостями продукту та його різновидами.

Особливості хамону

Перш ніж купити хамон, пропонуємо вивчити його особливості та познайомиться ближче. Хамон – це іспанська повітряно-суха шинка, що виготовляється із задньої ноги свині, яка пройшла певний процес соління та витримки. Деякі з особливостей хамону включають:

 1. М`ясо свині для хамону має бути добірним та якісним. Хамон виготовляють зі свиней певних порід та годують спеціальною дієтою.
 2. Хамони сушаться на повітрі при певній температурі та вологості. Це дозволяє їм висушитися та концентрувати свій смак.
 3. Хамони витримують протягом кількох місяців і навіть років, залежно від типу. Під час витримки відбувається повніше висихання та насичення м`яса ароматами, що робить хамон смачнішим.
 4. Хамони – це продукти вищої категорії та можуть бути дуже дорогими. Це пов`язано з тим, що його виробництва потребує часу, певних умов і високої кваліфікації працівників.
 5. Хамон може мати різні смакові якості залежно від породи свині, місця виробництва та тривалості витримки. Він може мати солоний, гострий, солодкий чи навіть фруктовий смак.
 6. Хамон можна подавати у різних формах: нарізаним тонкими скибочками, на шматочки, у формі декоративних фігур. Він є популярною стравою в Іспанії та у багатьох інших країнах. При цьому ціна на хамон повністю виправдовує якість.

Різновиди хамону

Існує кілька різновидів хамону, які відрізняються породою свині, умовами виробництва та тривалістю витримки:

З чим їдять хамон, і яка користь від нього?

Хамон – це вид іспанської шинки, що робиться з ніг свиней, вирощених у певних регіонах Іспанії та годованих певним чином. Хамон зазвичай їдять нарізаними тонкими скибочками, які можна подавати з хлібом, оливковою олією, сирами, фруктами чи овочами.

Хамон є багатим джерелом білка та заліза, а також вітамінів групи B. У помірних кількостях він може допомогти у зміцненні імунної системи, покращенні здоров`я кісток та зниженні ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Однак, важливо пам`ятати, що хамон є висококалорійним продуктом, що містить велику кількість жиру та солі. Тому вживання хамону має бути помірним і не рекомендується для людей з високим рівнем холестерину або артеріальним тиском.

Як перевірити якість та поради щодо зберігання хамону

Щоб перевірити якість хамону, потрібно звернути увагу на кілька ключових факторів:

 1. Зовнішній вигляд. Хороший хамон повинен мати рівну форму, без явних міток чи гнилі.
 2. Аромат. Хамон повинен мати насичений, приємний аромат.
 3. Смак. Хороший хамон має бути ніжним, соковитим і мати насичений смак.
 4. Колір хамону має бути рожевим або червонуватим.

Щоб якість хамону не погіршилася, потрібно правильно її зберігати. Ось кілька порад:

 1. Зберігайте хамон у прохолодному та сухому місці, при температурі від 15 до 20 градусів Цельсія та відносній вологості повітря не більше 65%.
 2. Періодично обробляйте хамон маслом, щоб зберегти його вологість і запобігти утворенню цвілі.
 3. Перед вживанням рекомендується вийняти хамон з холодильника за кілька годин до подачі, щоб він досяг кімнатної температури.

Щоб хамон купити вигідно, вибирайте та замовляйте його в нашому інтернет-магазині. У нас ви можете замовити прошуто та хамон за доступними цінами.

Войти
Контакти
Поиск
Корзина
Меню